אודות האתר

אודות האתר

ברוכים הבאים למכרזי בנייה

 אודות
מכרזי בניה הוא אתר מכרזי בניה שנותן מענה ללקוחות פרטים ועסקים שרוצים לבצע עבודת בניה\ שיפוץ ולבצע את זה בצורה הטובה ביותר אתר מכרזי בניה שם דגש על איכות ביצוע העבודה אמינות בעל המקצוע וכמובן מחיר הוגן.

אך זה עובד
כלקוח את\ה מפרסם מכרז בניה בוא אתה מפרט את מכלול העבודה את התקציב ומה חשוב לך בביצוע העבודה יחד עם זאת אתה יכול להציג תמונות או סרטוט \ תמונת מצב כדי לתת מידע מדויק לבעל המקצוע לביצוע העבודה ואנו שלחים זאת בצורה אוטומטית למאות בעלי מקצוע בתחום שנרשמו לאתר. לאחר שקבלתה מספר הצעות כרצונך אתה בודק את בעלי המקצוע אתם בחרתה אתה מבצע את העבודה בגמר העבודה אנו שולחים לך רשימת דרוג מבחינת מקצועיות \אמינות \שרות \והמחיר.

בעלי המקצוע
בעלי המקצוע יכולים הירשם במספר קטגוריות לבצוע עבודה במספר אזורים שברצונם לבצע עבודת בניה אנו נשלח הודעות מכרזי בניה ושיפוצים מלקוחות בהתאם לקטגוריות והאזורים שנרשמתם להם לכול בעל מקצוע שזכה במכרז וביצע את הפרויקט\שיפוץ ידורג במערכת  יחד עם זאת יש אפשרות להזין חומר פרסומי (תמונות וסרטונים) בחשבון בעל העסק.

מטרתנו היא
לתת איכות גבוהה ללקוחות שמפרסמים מכרזים בניה ותת מענה לבעלי מקצוע טובים במילוי יומן העבודות.

מהי סקירה(דרוג) וכיצד היא מתעוררת?
כאשר קבלן ביצע עבודה, ללקוח יש את הזכות לתת חוות דעת על העבודה שנעשתה. אנו קוראים לזה ביקורת. כאשר קבלן קיבל ביקורת, יש  לו את הזכות לתת תגובה קצרה הערכה זו. לאחר מכן, הן את הסקירה ואת התגובה נקראים "סקירה".
ביקורות הן חלק חשוב שלמכרזי בניה. הביקורות מכילים מידע בעל ערך רב עבור לקוחות עתידיים והם אינדיקטור טוב למוניטין של קבלנים ב מכרזי בני.  אף פעם לא יכול להיות אחראית לתוכן של ביקורות על מכרזי בניה.
ביקורות מורכבות הערכה חיובית, שלילי או נייטרלי תגובה קצרה. הלקוח חייב לספק תמונה ברורה ככל האפשר של התקדמות העבודה נעשה על ידי הקבלן זה כדי לספק שקיפות מקסימלית למשתמשים עתידיים אחרים של מכרזי בניה. כרגע, כי סקירה או הקצאה אינו מספק תמונה ברורה, החברה יכול לבקש מהלקוח ומהקבלן לספק מידע נוסף לצורך הערכה.
כאשר נותן סקירה חשוב מלכתחילה כי זה ניתן רק כאשר שיתוף הפעולה מגיע לסיומו. אין זה מומלץ לתת סקירה כאשר מטלה טרם החלה או טרם הושלמה. כאשר המשימה מסתיימת על ידי הלקוח או מקצועי לאחר השלמת חלק מהעבודה, עדיין יש אפשרות לתת סקירה. תנאי לכך הוא כי מקצועי כבר הודיע על סיום ביניים של העבודה לפני הסקירה ממוקם.

החזון שלנו הוא
האתר פועל על-פי עקרונות יסוד מקצועיים: אמינות ואיכות במחיר הוגן.