שיפוץ דירה קומפלט

page_image_1524094806.jpg
הנהלת מכרזי בניה מרץ 25, 2018

שיפוץ דירה קומפלט

אם הגעתם להחלטה לשפץ את הנכס, חשוב שתדעו מספר דברים לפני שאתם קופצים למחיר הזול ביותר. שיפוץ נכס לא יכול להיות זול ככה או ככה כי מדובר בשיפוץ מסיבי, רציני הכולל הרבה חומרי גלם עוד לפני תשלום בעבור העבודה לאיש מקצוע איכותי ואמין (כן, איכותי ואמין). בחירת איש מקצוע איכותי ואמין זה השלב הראשון עוד לפני שאתם מחליטים בכלל לשפץ את הדירה. ברגע שיש לכם אדם נכון ומתאים, כבר עשיתם את חצי הדרך לקרת שיפוץ הנכס שלכם. עם חלוקה נכונה של התקציב ואדם מתאים, ניתן להפוך כל נכס למשהו בלתי נשכח כאשר אנשים שיבקרו אתכם , יקנו בכם :)


לפני שאתם קופצים לאינטרנט ומחפשים קבלן שיפוצים או שיפוצניק בשביל שיפוץ דירה קומפלט, קודם תכירו מושגים בסיסיים ומה אתם צריכים!
1. פירוק ריצוף ישן
2. החלפת צנרת המים והאינסטלציה בכל הנכס (אם כבר יצאה לכן לעשות את זה, יש לבדוק את המצב הצנרת ולזפת אולי מחדש את הרצפה לפני שאתם עושים ריצוף חדש) אם כבר מחליפים רצפה, לא תחליפו צנרת?
חבל לשבור שוב את הרצפה אם יתגלה פיצוץ בצנרת!
3. קילוף מהקירות את כל הטיח, צבע וליישר את הקירות מחדש (בנכסים ישנים מאוד שלא נעשה שיפוץ כמה עשורים, יתכן שיש צורך להפעיל ברנר) וכמובן לאטום את החורים.
4. ביצוע עבודות גבס כגון הוספת קירות, עיצוב גבס בסלון וגם הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי או בכלל לעשות עיצוב יפה וחדש בבית.
5. לפעמים כדאי לשבור גם את הקירות לפי הצורך ובמקומות שצריך לבנות קירות, כדאי להשתמש בגבס.
6. אם יש לכם מטבח ישן, לא רק חובה, מומלץ פשוט להחליף את כל המטבח (גם ככה מחליפים את כל הצנרת והרצפה אז אתם כבר מפרקים את המטבח בחלקו).
7. שיפוץ אמבטיה כללית. בדיוק כמו שזה נשמע, לזרוק את הכל ולאחר שמחליפים צנרת וקרמיקה והחלפת מיקום התשתיות, לעשות אמבטיה חדשה.
8. מיותר לציין שאם יש לכם חדר שירותים בנפרד ובנוסף, גם אותו להחליף.
9. יש לכם מרפסת ואין גגון למרפסת, מומלץ להזמין בעל המקצוע מהתחום הפרגולות והדקים.
10. ניקיון לפני איכלוס מחדש. אולי זה ישמע לכם מוזר או שטויות אך כדאי ומומלץ להיכנס לדירה נקייה לחלוטין. 
11. יש לכם גינה, לא לשכוח לעשות לפחות משהו סמלי כמו דשא סינטטי (אם כסף לא בעיה, אפשר לעשות כל מה שתרצו).

דוגמאות לשיפוץ הסלון

לאחר שאתם יודעים מה אתם צריכים לעשות, חובה לעשות השוואת מחירים לפני ולבחור באדם הנכון ביותר שהוא מומחה בה!
זה אומר שאם יש לכם אינסטלטור שאומר "אני יודע הכל" ולא "יש לי אנשים מומחים כל אחד מהתחום שלו שאני עובד איתם", אולי כדאי לשקול מחדש את העסקתו. אינסטלטור הוא לא רצף, רצף הוא לא נגר שיוכל לבנות ולהתקין מטבחים. כשאתם משקיעים כל כך הרבה כסף, אולי כדאי לחלק את העבודה בין בעלי המקצוע הנכונים על מנת למקסם את האיכות העבודה. 

ממה כדאי להיזהר ?
צריך להיזהר מאוד ולחשוב כמה פעמים אם להמשיך עם "מקצוענים" שעוד לפני שראו את העבודה, כבר אומרים לכם מחיר בטלפון כולל חומרים! בעל מקצוע לא יכול לדעת כמה יעלה ללקוח למשל רצפה של 100 מטר כולל קרמיקה ולמה ???
יש קרמיקה ב 50 שח למטר ויש ב 150 שח למטר (ויש הרבה יותר) והדבר היחיד שהוא יכול לתת לכם זה מחיר קבוע לעבודה שלו בלבד לפי מטר לא כולל חומרים. כמו שניתן להבין, אי אפשר לתת מחיר קבוע כולל חומרים כי לא לכל לקוח ירצה חומרי גלם זולים. 
זה די מובן לכולם שאתם "מתים" לדעת מחיר בערך כדי להבין אם כדאי לכם בכלל להמשיך איתו אבל לא ניתן לדעת בפועל כמה יעלה כולל חומרים כי צריך להפגש, להציג אפשרויות מהקטלוג ולפי מה שהלקוח בוחר, לעשות חישוב עבודה + עלויות חומרים.
השיטה הזאת עובדת בדיוק בכל תחום ותחום בנושא השיפוצים. 

דוגמאות לשיפוץ מטבח

מחירון שיפוץ
מחירון שיפוץ משתנה אך די יציב יחסית ולא משתנה כל כמה חודשים אך יש מחיר ממוצע המקובל בשוק. לא בהכרח שאם תשלמו למישהו מעל לממוצע, תקבלו שירות ואיכות בהתאם ככה שיש לשקול את כל הכיוונים ובניהם טלפונים של ממליצים קודמים. שיפוץ דירה קומפלט זה לא משהו שעושים כל שנה שאפשר לומר "אהההה, מקסימום שנה הבא לא נעבור איתו" שיפוץ דירה קומפלט עושים בממוצע פעם ב-25 שנה (בין לבין עבודות צבע וטיח לפי הצורך).איך האתר שלנו מכרזי בניה ושיפוצים יכול לעזור לכם ?
מכרזי בניה היא פלטפורמה אינטרנטית המקשרת בין בעלי מקצוע אמינים, איכותיים וטובים שיודעים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר לבין אנשים פרטיים ומוסדיים שמחפשים בעלי מקצוע.
מה שנשאר לכם לעשות זה לפרסם את העבודה הנדרשת באתרנו ולאחר שכתוב מחדש, אנחנו שולחים לעשרות בעלי מקצוע את פנייתכם.
מומלץ מאוד לפתוח לכל עבודה מכרז חדש, כלומר לשיפוץ דירה קומפלט לפתוח מכרב לחיפוש אינסטלטור בנפרד, חיפוש רצף בנפרד, אנשי צבע וטיח בנפרד, נגר להחלפת מטבח בנפרד וככה לקבל הצעות מהמומחים שמתמחים בתחום ההתמחות שלהם.

מספר קבלנים ממאגר שלנו
  א.א.ד שיפוצים - קבלן מחדרה
  נובה בטון - קבלן מראשון לציון
  חורש בנייה והשקעות בע״מ - קבלן מראשון לציון
  אחים בן שבת - קבלן מאשדוד
  F.I.K פרויקטים ושיפוץ - קבלן מחיפה


דוגמאות לשיפוץ אמבטיה

שלבים לתחילת העבודה
1. נרשמים לאתר כלקוח פרטי - להרשמה לחצו כאן.
2. פותחים מכרז חדש ו/או שיפוץ בחינם - לפרסום מכרז לחצו כאן.
3. כמו שציינו, תפתחו לכל תחום מכרז חדש.
4. לאחר שאנו נשכתב בצורה ברורה יותר את המכרז, אנו משחררים את המכרז לבעלי מקצוע.
בכל פעם שיהיה מישהו פוטנציאלי שנותן הצעת מחיר באתר, אתם תקבלו דואר אלקטרוני מהאתר על מנת שתדעו שיש הצעה חדשה.

להגיב למאמר